Matrymonium

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: spinca »

alainen, to Ty żona gangstera... ;) ....wiem, wiem, była
Rzeczywiście trudno przebić takiego newsa :) chociaż ten Twój przykład, polaczka, też taki z górnej półki.... ehhh gdzie ci faceci, gdzie te chłopy!
Powiem Wam w tajemnicy, że ja to mam słabość do takich niegrzecznych chłopaków, co to za patologia to nie wiem, ale mam i już. Znaczy wiem, teoretycznie powinni to być właśnie faceci z jajami, ale wcale się to w rzeczywistości nie zgadza do końca, niestety.
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: polaczka »

Jak dla mnie to Rosjanie byli uosobieniem takiego chłopa z jajami :lol: :lol: / może się mylę nie wiem.(inteligenty, wysportowany, kipiacy testosteronem) o taki chłop fajny !!!
-marzenia :)
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Też tak mam :) mimo wszystko nadal ;)
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen »

spinca pisze: Powiem Wam w tajemnicy, że ja to mam słabość do takich niegrzecznych chłopaków, co to za patologia to nie wiem, ale mam i już.
mam podobnie...tzn może nie tyle słabość ale jak mi sie jaki spodoba to sie takim własnie niegrzecznym okazuje.... :(
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

co co dziewuszki robimy z tym :?: szukamy dalej czy same zostajemy :)
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Szukamy, szukamy :)
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

zmieniamy kryteria i szukamy, szukamy :D
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

alainen, ale kryterium że muszą być wschodniaki zostaje, mam nadzieję?
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

może zmieńmy na "będą szczególnie brani pod uwagę".... no bo co zrobimy jak sie kogoś na własnym podwórku znajdzie? :D
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Niech będzie :)

chociaż jakby dobrze poszukać to u większości się znajdzie jakiś prapradziadek zza wschodniej granicy ;)

zapomniałam Wam powiedzieć, że to moje draństwo to w ogóle spełniało wszelkie wymagania w temacie, bo mama Ukrainka a tata Rosjanin... zapomniałam jak się nazywa taka mieszanka po rosyjsku.
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

spinca pisze:Niech będzie :)
zapomniałam jak się nazywa taka mieszanka .
wybuchowa... :D
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Liner fajny, miałam brązowy Inglota, najlepiej mi się nim malowało jak trochę odleżał i podsechł, bo się wtedy nie rozlewał na oku i szlaczków nie było
ja się przyznam że od jakiegoś czasu rozważam wykonanie permanentnego makijażu i będę miała spokój z kredką i linerami. Może i powiększy mi to optycznie oko koszt 500zł co o tym sądzicie??
alainen, ale kryterium że muszą być wschodniaki zostaje, mam nadzieję?
jak dla mnie zostaje :)
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Polaczka, sprawdź tylko dokładnie salon, poczytaj opinie itd. Nawet gdyby miało być trochę drożej, to warto dopłacić i nie martwić się czy ktoś czegoś nie spieprzy. A tak w ogóle super pomysł.
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

z permanentnym nie jest zły pomysł pod warunkiem że nikt nie spartaczy roboty...
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

wiem ja dokładnie sprawdzę salon :) czytam w necie opinie :)
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

jak nam tu laska wyskoczy to nas powali na kolana :D
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

dobrze, dobrze, jak już będzie taka śliczna, wyślemy ją na Ukrainę na wycieczkę, to nam przywiezie coś tam coś tam ;)
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

albo do Rosji :) nie ograniczajmy sobie mozliwości :D wschód to wschód :D
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Oczywiście, Rosja też pasuje.... damy polaczce odrobinę swobody, niech se Dziewczyna wybierze, a co tam ;)
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

hulaj dusza, piekła nie ma!!! :D
Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba »

polaczka pisze:To może ja zadam kontrowersyjne pytanie :lol: :lol: czy miłość rzeczywiście istnieje czy tylko są ludzie ze sobą bo dzieci, przezwyczajenie itp.
Jak dla mnie istnieje przyjazn i to ona jest podstawa trwalych zwiazkow.. A jak kogos sie bardzo lubi, rozumie, lubi z nim przebywac, ma wspolne plany, zainteresowania i plany na zycie to mozna go pokochac.. Kiedys gdzies widzialam takie zdanie, ze "milosc to nie patrzenie sobie w oczy, tylko patrzenie w ta sama strone"... Tylko to chyba wymaga czasu- jak dla mnie mozna pokochac jedynie osobe ktora sie juz bardzo dobrze zna jako dobrego kumpla.
Niestety czesto mam wrazenie, ze ludzie czesto sa bardzo niecierpliwi... No i mylą milosc z fizycznym pociągiem, z ochota na pojscie z kims do lozka.. No bo jak wytlumaczyc popularne stwierdzenie "milosci od pierwszego wejrzenia"- czyli co, do obcej osoby? to tak jak zakochac sie w fotografii na scianie albo aktorze- tez mozna jak ktos lubi ;)

polaczka pisze:
alainen pisze:a co do wypindrzenia się - myślę że wtedy kobieta ma większe szanse - nie dlatego że sie wytapetowała i wygląda super ale dlatego że w takiej sytuacji staje sie pewniejsza siebie a to odzwierciedla sie na relacje z otoczeniem (w tym z facetami) :)
ja jak właśnie się wymaluje nikt nie zwraca na mnie uwagi a jak jestem naturalna to tak i to dużą :) )
A ja sie zawsze zastanawiam patrzac na rozne kobity czemu sie malują , wypychaja wiekszy biust, stroją i "wypindrzają". Czy robia to dla facetow, dla kolezanek, dla siebie? Bo łowienie faceta na śliczna wymalowana buzie chyba czesto nie konczy sie dobrze.. Jak sie ma z kims byc na stale to fajnie jakby cie akceptowal takze po zmyciu "tapety", jak bedziesz chora czy jak za 20 lat sie zestarzejesz...Poza tym mam wrazenie ze uroda nie jest kompletnie istotna w poznawaniu ludzi czy budowaniu zwiazku. Chyba liczy sie glownie atmosfera jaka czlowiek wokol siebie roztacza..
Ostatnio zmieniony pn 21 lis, 2011 14:53 przez buba, łącznie zmieniany 4 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/
Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

alainen pisze:gratulujemy koleżance, gratulujemy :) ja prędzej jakiegoś NIemca spotkam niż Rosjanina.... Jak sie na Dolnym Śląsku mieszka... :(
Nie jest tak zle na dolnym slasku- przyjedz do oławy- tu co chwile sie slyszy rosyjski na ulicy ;) sama nie wiem skad tu ich tyle..

Ale tak wogole to szkoda ze nie trafilam na ten wątek wczesniej- moglabym wziac wasze telefony jak jechalam na ukraine.. Paru facetow poznanych na imprezach, w pociagach wybitnie dopytywalo czy nie mam jakiejs wolnej kolezanki.. Nie mowie ze by cos z tego wyszlo, ale nigdy za duzo znajomosci :)
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Mnie się jednak wydaje że ona istnieje .. inaczej nie byłoby tyle książek i filmów o niej :) - ale nie jest każdemu dane jej doświadczyć. Tak samo jest z przyjaźnią :)

Co do wyglądu pomaga w wielu sytuacjach i np osoby oszpecone na skutek wypadków, chorób są często poza nawiasem społeczeństwa.

Ale często są takie pary przystojny chłop- brzydka baba lub odwrotnie.
Kiedyś w TV oglądałam program o dziewczynie co była chora na serce i miała super przystojniaka.

Ale przynajmniej ja mam potrzebę podobania się i nic tego nie zmieni :) :)

przy okazji znalazłam ciekawy artykuł http://www.mydwoje.pl/lek-przed-bliskoscia
oceńcie go wd mnie wartościowy.
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

buba pisze: Ale tak wogole to szkoda ze nie trafilam na ten wątek wczesniej- moglabym wziac wasze telefony jak jechalam na ukraine.. Paru facetow poznanych na imprezach, w pociagach wybitnie dopytywalo czy nie mam jakiejs wolnej kolezanki..
no buba jak mogłaś... :(

co do miłości- nie wierze w żadną miłość od pierwszego wejrzenia. Od pierwszego wejrzenia to sie najwyżej może pojawić pożądanie. Co do pindrzenia - zawsze byłam za tym żeby dziewczyny które mają coś ladnego do pokazania niech pokazują np. jak ma zgrabne i długie nogi niech nosi mini itp. Jakbym miała figure miss tez bym sie w krótkie kiecki ubierała.. co do malowania - myślę że wiele kobiet maluje sie dla samej siebie... te, które sa w stałych związkach to pewnie tez i dla faceta... no bo podejrzewam że żaden facet nie bedzie szczęśliwy jak idąc na jakąś impreze sie w garnitur ubierze a żona/dziewczyna w dres... ważne żeby sie wzajemnie rozumięli, mieli wspólne zainteresowania.
Ja się maluję dla samej siebie ale szczerze mówiac i dla otoczenia- bo to w sumie poniekąd się łączy. Nie mam faceta, nie rwę z tego powodu włosów z głowy, mój makijaż zazwyczaj jest delikatny, mocniejszy jak gdzies wychodze z kolezankami. Co do "modlenia się" do plakatu... trudno o plakaty teraz... :) jest yt... ja jestem obecnie na takim etapie- wielbienia jednego z utalentowanych młodych rosyjskich artystów :D juz trzeci w przeciagu półtora miesiąca więc mi niedługo juz przejdzie :) osobiscie w takim wielbieniu nie widze nic złego bo z miłością to niewiele ma wsplnego :)

co do zróżnicowanych pod wzgledem estetycznym par - jest coś pięknego w tym "brzydszym" co temu ładniejszemu sie podoba :) na to nie ma reguły... poza tym każdy z nas inaczej postrzega piekno ludzkiego ciała, czyli opakowanie w które jestesmy "odziani"...
Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: fijalkowski »

buba pisze:Ale tak wogole to szkoda ze nie trafilam na ten wątek wczesniej- moglabym wziac wasze telefony jak jechalam na ukraine.. Paru facetow poznanych na imprezach, w pociagach wybitnie dopytywalo czy nie mam jakiejs wolnej kolezanki.. Nie mowie ze by cos z tego wyszlo, ale nigdy za duzo znajomosci
buba, forumowa sfatka :wink:

buba pisze:
Nie jest tak zle na dolnym slasku- przyjedz do oławy- tu co chwile sie slyszy rosyjski na ulicy sama nie wiem skad tu ich tyle..
u nas to żaden problem, wpadnijcie na podkarpacie, mamy ich mase, w najbliższej okolicy mam kilkudzisięciu, o których wiem, a na pewno jest więcej

ale nie wiem czy się Wam spodobają, bo jak wy to mówicie, tu chyba jest taki zwyczaj, że faceci są bardziej wypindrzeni od babek, jeździ ze mną autobusem rano po 6 rano (przynajmiej ranny ptaszek :))taki gościu ze wschodu co ma pare cm pudru na gembie brrrr... fuu :shock: :shock: :shock:
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

buba, masz minusa ;)

W miłość chwilowo nie wierzę wcale, ale mi przejdzie :)

Co do pindrzenia się, ja tam się pindrzę na potęgę (nie w sensie ilościowym rzecz jasna), a już czym gorzej psychicznie się czuję tym bardziej się pindrzę. Jak byłam jeszcze łaskawa pracować z facetami, bardzo fajnymi kumplami zresztą, i przychodziłam do pracy jakoś bardziej odstawiona to wszyscy pytali czy nic mi nie jest, czym się martwię i czy mi pomóc nie trzeba..... chamy ;)

Mówi się, że facet może być tylko trochę od diabła brzydszy byle miał to "COŚ" i ja się z tym zgadzam. No i żeby był czysty i, broń boże, nie był jakiś metroseksualny. No i żeby po rosyjsku mówił to już będzie bajka ;)
Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

taki gościu ze wschodu co ma pare cm pudru na gembie brrrr... fuu :shock: :shock: :shock:
co???? masakra... :? jak dla mnie to facet powinien na twarzy miec zarost a nie puder ale ja widac jakas niedzisiejsza jestem ;)

Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

buba pisze:
taki gościu ze wschodu co ma pare cm pudru na gembie brrrr... fuu :shock: :shock: :shock:
co???? masakra... :? jak dla mnie to facet powinien na twarzy miec zarost a nie puder ale ja widac jakas niedzisiejsza jestem ;)

zarostu to tam niewidać, tylko puder, i nie że nie dowidziałem, bo teraz rano ciemno, stoi pod lampą :lol:, i jeszcze chcę dodać jedno, że ten gości niszczy mi w autobusie swoim wyglądem wschodnie klimaty, mimo, że ze Wschodu i co z tego, że są babuszki z kraciastymi torbami i rosyjski, przewija się z polskim i ukraińskim :mrgreen:
Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

fijalkowski pisze:i jeszcze chcę dodać jedno, że ten gości niszczy mi w autobusie swoim wyglądem wschodnie klimaty,
ja tez bym wolala ogladac pachnacego dymem i dziegciem drwala z tajgi, któremu z jednej kieszeni wystaje ryba a z drugiej flaszka :D :D
fijalkowski pisze: zarostu to tam niewidać, tylko puder,
a moze on jaki parchaty i chce to ukryc? czasem ludzie maja rozne skorne choroby

Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

buba pisze: fijalkowski napisał/a:

zarostu to tam niewidać, tylko puder,

a moze on jaki parchaty i chce to ukryc? czasem ludzie maja rozne skorne choroby

gdzie tam???!!! :shock: to nie tylko oto chodzi :wink:
ODPOWIEDZ