vkontakte zaproszenie

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen » śr 13 cze, 2012 19:28

ale nie tylko Tymoszenko kradła.. nie ona pierwsza i nie ostatnia... miała pecha że akurat ją wsadzili ale tam co drugi nieuczciwie kase zarobił...

Kwiatkowski11
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Kwiatkowski11 » pt 15 cze, 2012 23:04

alainen pisze:ale nie tylko Tymoszenko kradła.. nie ona pierwsza i nie ostatnia... miała pecha że akurat ją wsadzili ale tam co drugi nieuczciwie kase zarobił...
Agreed!
Если сникнет парус,Мы ударим веслами...

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR » pt 15 cze, 2012 23:14

Kwiatkowski11 pisze:
alainen pisze:. miała pecha że akurat ją wsadzili .
Agreed!
nie zgadzam się..
nie miałą pecha tylko mega tupet, oprócz miliardów chciała nieograniczonej włądzy.

wspinała się na sam szczyt drabiny ale tam w chmurach juz sa śliskie stopnie, poślizgnęła się i upadłą cholernie boleśnie .. do ciurmy :) tam jest miejsce przestępców, którzy kradna pieniądze z kieszeni swoich obywateli, swoich rodaków.

jakby nie "fikała" to dalej kradła by miliardy pieniędzy obywateli .. a tam wylazło na wierzch i bardzo dobrze, że przykładnie ją ukarali.

Awatar użytkownika
patrik
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: patrik » wt 19 cze, 2012 09:12

zachod tak wielce oburzony, bo szuje z unii same boja sie, ze w koncu przyjdzie i na nie czas.
zwykla zlodziejka i symulantka, a ta jej coreczka, mieszkajaca w londynie to nie mam pojecia czy sama nie wie co jej mamusia robila czy po prostu taka durna

dominik17g
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: dominik17g » pt 25 paź, 2013 16:53

witam mi również by się przydało zaproszenie do vk.com natalia92u@gmail.com

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR » pt 25 paź, 2013 20:33

dominik17g, dawaj imie i nazwisko i numer tel. na priva, to wysle ci zaproszenie.

Awatar użytkownika
nrb
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: nrb » sob 26 paź, 2013 22:56

Da radę już bez zaproszenia :)

Blazej Szarlinski
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

vkontakte zaproszenie

Post autor: Blazej Szarlinski » sob 02 sty, 2016 08:46

Witam Ja mam podobny problem. Ja mieszkam w Polsce, w Krakowie, i z powodu tego, że przez wojną w mym domu, takze od dom, "pies z kulawą noga " do mnie nie przychodzi, ja zrezygnowałem z telfonu komórkowego, i polegam tylko na telefonie stacjonarnym. Ja mam profil na VK, ale dostanie sięczasem do VKontakte, z Polski, to jest prawdziwa udręka. Problem leży w formacie języka, i mimo że podają dobry numer telefonu, stale mi się pyta ramka o poprawny numer w kontekściwe numeru międzynarodowego. Dlatego dla ułatwienia lepszego dostepu, ja chcęstworzyć mój profil na VK, tylko bez polskich liter. Czy może mi ktoś wysłać zaproszenie do VKontakte na moją skrzynkę pocztową i ja podam telefon, czy to przez email: blazejszarlinski@poczta.neostrada.pl, czy przez inny linie komunikacyjna. Problem jest w tym, że czasem godziny spędzam głowiać się jak wejść do VKontakte, przy pomocy numeru stacjonarnego, czyli z Krakowa to będzie 12, czy 012, czy po numer trzeba oddzielać spacjami, czy można podać w liczy bez przerw. A może nawias ograniczający lliczbę kierunkową? A tak to w nowym profilu, przecież takim samym jak ja mam, tylko bez polskich liter, na klawiarze nie polskiej, a angielskiej będzie mie łatwiej wpisywać litery, które są choć na zewnątrz podobne, to w rzeczywistości zwierają inne kody wyjściowe. Dlatego serdecznie proszę o napisanie do mnie, o przysłanie mi prośby od dołączenie do VK, i opis jak to zrobić, aby wpisując tylko "Blazej Szarlinski" stworzyc sobie drugi profil. Adres blazejszarlinski@poczta.neostrada.pl Pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ