Opinie na temat rosjanki.org

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
Callisto
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Opinie na temat rosjanki.org

Post autor: Callisto » czw 06 paź, 2011 04:32

Witam
Poznałem fajną dziewczynę na tym portalu jednak żeby nawiązać kontakt potrzebne jest wykupienie abonamentu nota bene bardzo drogiego, w związku z czym mam pytanie odnośnie portalu czy są tam realne osoby czy booty mające na celu nakręcać ludzi na abonament a może ma ktoś tam konto? wysłałby w moim imieniu dane kontaktowe :)
Pozdrawiam

alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen » czw 06 paź, 2011 09:13

watpię w tą realność... realny to jest ich zysk a twoja strata... :)

kalafonia
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: kalafonia » czw 06 paź, 2011 09:53

Wiem ze nie ladnie jest oceniac po wygladzie ale ta strona to masakra i czesc zdjec jest niezle tuningowana w photoshopie. Do tego dochodzi fakt ze nawet nie postarali sie przetlumaczyc strony na jezyk polski. Duzo jest rzeczy ktore raza i daja do myslenie. Ostatnio duzo sie slyszy o naciaganiu panow przez "piekne rosjanki" na duzych portalach randkowych wiec idac za ciosem to kolejny sposob na robienie kasy.
Tak na marginesie to wlascicielem domeny jest [dane usunięte na wniosek zainteresowanej osoby] Mozesz do niego napisac maila z zapytaniem "czy Pana portal jest prawdziwy?" moze Ci odpisze :) Dostepny jest jeszcze nr telefonu i adres ale dla mnie to i tak nie jest dowod na prawdziwosc tej strony.

PS: Chlopaku, kochaj Polskie dziewczyny !!! ;D
... lubię lirycznie i lekko psychicznie, srogo lecz dobrą drogą, zawsze tematycznie i twardo fizycznie.

Callisto
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Callisto » czw 06 paź, 2011 12:34

kocham, kocham :)
Jednak zaciekawił mnie ten portal dużo ofert to ściema jednak nie wszystkie, np. dostaje wiadomości od osób, które nawet mojego profilu nie odwiedziły a żeby móc je odczytać muszę wykupić abonament więc wszystko jasne..

Awatar użytkownika
patrik
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: patrik » czw 06 paź, 2011 15:03

oglądałem niedawno dokument o pewnych, bogatych i niemłodych już panach, którzy jechali do Odesy (nie znając słowa po rosyjsku), poznać młode dziewczynki za pośrednictwem podobnego portalu. każdej z nich było nie więcej niż 23 lata, rozmawiali ze sobą jedynie za pomocą tłumacza. oczywiście obsypywane drogimi prezentami i w ogóle pieniędzmi, w pewnym momencie znikały ze wszystkim, nie wiadomo gdzie

co ciekawe, warto wspomnieć o samej procedurze "poznawania się" przyszłej pary. rzekomo zakochane do szaleństwa kobiety, jeszcze przed spotkaniem, wysyłały listy do swoich przyszłych "partnerów', które - jak później się okazywało - były pisane przez specjalnie do tego zatrudnione osoby

może troszkę odbiegłem od tematu, ale warto abyś wiedział o takich procederach, pozdrawiam! :)

Callisto
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Callisto » czw 06 paź, 2011 16:33

potwierdzone, znalazłem na listach oszustw internetowych w Rosji. 100% ściema, szkoda :D

kalafonia
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: kalafonia » czw 06 paź, 2011 16:36

Callisto pisze:potwierdzone, znalazłem na listach oszustw internetowych w Rosji. 100% ściema, szkoda :D
Możesz wrzucić tu link do tej listy? Myślę że się przyda.

Swoją drogą to ładne tam dziewuchy są :D
... lubię lirycznie i lekko psychicznie, srogo lecz dobrą drogą, zawsze tematycznie i twardo fizycznie.

alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen » czw 06 paź, 2011 17:32

kalafonia pisze: Swoją drogą to ładne tam dziewuchy są :D
a rodzime podwórko to co??? :evil:

alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen » czw 06 paź, 2011 17:32

patrik pisze:oglądałem niedawno dokument o pewnych, bogatych i niemłodych już panach, którzy jechali do Odesy (nie znając słowa po rosyjsku), poznać młode dziewczynki za pośrednictwem podobnego portalu. każdej z nich było nie więcej niż 23 lata, rozmawiali ze sobą jedynie za pomocą tłumacza. oczywiście obsypywane drogimi prezentami i w ogóle pieniędzmi, w pewnym momencie znikały ze wszystkim, nie wiadomo gdzie

co ciekawe, warto wspomnieć o samej procedurze "poznawania się" przyszłej pary. rzekomo zakochane do szaleństwa kobiety, jeszcze przed spotkaniem, wysyłały listy do swoich przyszłych "partnerów', które - jak później się okazywało - były pisane przez specjalnie do tego zatrudnione osoby

może troszkę odbiegłem od tematu, ale warto abyś wiedział o takich procederach, pozdrawiam! :)
też go oglądałam. Na końvcu sie okazało że tylko tłumaczka faceta znalazła i sie do USA wyprowadziła :)

kalafonia
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: kalafonia » czw 06 paź, 2011 17:42

alainen pisze:
kalafonia pisze: Swoją drogą to ładne tam dziewuchy są :D
a rodzime podwórko to co??? :evil:

Ojj, proszę się nie denerwować. Rodzime podwórko najładniejsze było, jest i będzie :D

alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen » czw 06 paź, 2011 18:07

no! zrehabilitowałeś się ! :D

kalafonia
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: kalafonia » pt 07 paź, 2011 11:46

alainen pisze:no! zrehabilitowałeś się ! :D
uffff, kamien z serca :) Już czekoladki i kwiaty były przygotowane :D ale dobrze ze ta historia zakonczyla sie happy endem :)

alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen » pt 07 paź, 2011 17:41

o żesz jasny gwint.... czekoladki przeszły mi koło nosa... :( że o kwiatach nie wspomnę... no niech to jasny gwint! niepowetowana strata.... :roll:

polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: polaczka » pt 07 paź, 2011 18:13

alainen my szukamy panów na wschodzie to pozwólmy też panom szukać wybranek serca gdzie chcą. Nam wolno im też :) :)

alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen » pt 07 paź, 2011 21:54

no wiesz ale fajnie zabrzmiało że my tez pikne (co oczywiście jest prawdą) :)

Ece
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: Ece » wt 11 paź, 2011 12:21

Callisto pisze:kocham, kocham :)
Jednak zaciekawił mnie ten portal dużo ofert to ściema jednak nie wszystkie, np. dostaje wiadomości od osób, które nawet mojego profilu nie odwiedziły a żeby móc je odczytać muszę wykupić abonament więc wszystko jasne..
Kolega tworzył takie serwisy randkowe. Rejestrujesz się i w niedługim czasie dostajesz wejścia na profil i wiadomości od bardzo fajnych kobiet. Ktoś z ciekawości zarejestrował się i wrzucił na profil zdjęcie krowy - też dostał wiadomość od miłej dziewczyny, że bardzo jej się podoba jego zdjęcie ;)

To po prostu standard portali randkowych - automatyczne aktywności mające sprawić, że poczujesz że to "Twoje miejsce".

Afterek
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Afterek » sob 03 gru, 2011 11:51

No a ja was zaskoczę :D Pół roku temu poznałem na tym portalu kobietę z okolic Uralu i zamierzamy za 3-4 miesiące wziąć ślub. Właśnie wróciłem z Ekaterinburga od niej :D Pewnie że są oszustwa na tym portalu, ale jak ktoś ma łeb na karku bez problemu rozpozna że to bot a nie prawdziwa kobieta.
No ale cena abonamentu na tym portalu faktycznie zwala z nóg... :D :D

binio
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: binio » czw 23 lut, 2012 23:10

http://www.ukrainedate.net/

ta strona na 100000% nie jest ściema, poznałem tam mnóstwo dziewczyn, z większością utrzymywałem kontakty mailowe i facebookowe, ta strona na zawsze zmieniła moje zdanie na temat Rosjanek :) z biednych lasek z małych wiosek okazały się wykształconymi dziewczynami w większości zawstydzającymi mnie swoim poziomem angielskiego :)

no i w końcu żonę tam poznałem :)

najlepsze jest to, że ta strona w każdym kraju nazywa się inaczej (polska, rosja, ukraina, kazachstan, itd...)
rok temu abonament kosztował coś ok 80zł/m-c, warto było :)

polok
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: polok » sob 24 lis, 2012 07:36

Ten sam layout co rosjanki.org. Uważam, że to mega ściema. Powyższy post to spam, reklama.
Swoją droga fajne te dziewczyny ze wschodu :)
Zalogowałem się tamże (rosjanki.org), ale płacić (takiej kasy) nie zamierzam.
Dostaję jakieś info na maila, że laski piszą, ale albo ja nie potrafię znaleźć tego listu, albo dla free userów jest to tylko podpucha? Tak czy siak, jestem sceptyczny wobec organizatorów tego biznesu. Dla wschodnich dziewczyn już mniej...:) Są, w większości, śliczne.
Pozdrawiam

binio
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: binio » sob 24 lis, 2012 22:56

Nie pisz tak, nieładnie kogoś oskarżać o spam czy reklamę bez dowodów. Przez takie podejście ludzie siedzą przez całe życie w domu przed telewizorem żyjąc w krainie fantazji pod tytułem "kiedyś będę, kiedyś będę miał, kiedyś to osiągnę" :) Czasem trzeba zaryzykować żeby coś mieć, a że się można oparzyć - takie piękno życia :) Jak leciałem pierwszy raz do żony, część kolegów też mi mówiła, że to lipa, ża tam będzie czekał gruby i tłusty Rosjanin z mafii, itp ;) Trzeba mieć po prostu głowę na karku. W dobie facebooka i vkontakte, i w ogóle internetu, sprawdzenie danej osoby to chwila moment.

polok
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: polok » ndz 25 lis, 2012 04:36

Dowodem, jakiego oczekujesz, jest layout strony - identyczny jak Rosjanki.org. aLE O TYM PISAŁEM a Ty nie odniosłeś się do tego. Przypadkowa wybiórczość? Ten sam właściciel więc ten sam marketing i podpucha. Bez jaj, koczkodan się połapie. Mówisz o dowodach. No więc, łatwo pisać jakieś quasi filozoficzne perory o miłości, ślubach itp. Każdy to może zrobić. Nawet koczkodan :) jeśli nauczy się pisać. Ale sprawdzić tego nikt nie może, więc po co to ględzenie o dowodach. A co do sprawdzenia każdego w sieci...nie każdy jest takim talenciakiem, jak Ty, więc nie uogólniaj i nie upraszczaj, nie pouczaj...nie chrzań. NIe twierdzę, że ten portalik ukrainedate nie działa, jak powinien. Chciałem tylko zwrócić uwagę na powiązania z rosjanki.org a to już budzi pewne obawy. NIe chodzi mi również o te Twoje komiksowe porównania o mafii na lotnisku. Chodzi mi o jasne zasady, których w tym portalu nijak doszukać się nie mogę. Zasady typu WIEM-ZA-CO-PŁACĘ. Ryzykować to ja sobie mogę w kasynie.
W sumie, idea takich portali jest,moim zdaniem, i słuszna, i fajna, ponieważ korzyści mają obie strony. Ale w biznesie również obie strony muszą mieć jakieś korzyści. A na tych portalach panuje ruska ekonomia. Doić frajerów. Ale dla niepoznaki, pozory trzeba zachować, więc czasem ktoś dostanie szansę na randkę ze śliczną Ukrainką. A One są naprawdę niesamowite :) Wiem to z autopsji :) I piękne, i mądre...

binio
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: binio » ndz 25 lis, 2012 17:35

To nie jest dowód, do definicji dowodu odsyłam do podręcznika do matematyki :). Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że jeśli na jakimś forum internetowym grasują oszuści to inne fora są tez trefne bo są robione na jednym skrypcie więc wyglądają identycznie. Ale nie o tym rzecz. Miałem do czynienia tylko z dwoma stronami, tą co napisałem i ukrainedate.com, adres różniący się tylko domeną. I wg mnie, ta strona była lipna. Czy na 100% nie wiem - nie zapłaciłem za abonament, moje odczucie. Wiem też, że w Rosji strona ukrainedate.net ma co najmniej kilka adresów - znaczy wyglądało to jak portal macierzysty do którego przypisanych było / jest kilka adresów i z każdego można się zalogować itp. (różna szata graficzna, różne opisy ale dane osób itp to samo). Szukanie dziury w całym też jest bez sensu. Mamy w Polsce dziesiątki stron randkowych, dlaczego nie miałoby być tego w Rosji, Meksyku czy Japonii? Pisałeś o frajerach, no cóż, zawsze trzeba zachować czujność bo można zostać wydymanym, można uogólniać - ok, może i większość stron to oszustwo. Ale jeśli ktoś koniecznie chce mieć znajomych lub żonę/męża z Rosji to najprostszym i wbrew pozorom najbezpieczniejszym sposobem jest własnie internet. W ogóle kłótnia czy dyskusja z Tobą nie ma sensu bo z tego co widzę nie korzystałeś z tej strony, nie próbowałeś więc wypowiadanie się o tym jest po prostu głupie, zwłaszcza powołując się na podobieństwo do innej. Jeszcze bym zrozumiał, gdybyś napisał, że jacyś Twoi znajomi zostali tam wydymani. Ja jak napisałem wcześniej zaryzykowałem, opłacałem abonament i jestem z tego w 100% zadowolony. Nie chodzi nawet o żonę itp, ale o ilość znajomych, których dzięki niej zyskałem i zmianę postrzegania Rosji i Ukrainy. I tyle :) Nie rozumiem też co masz na myśli mówiąc o jasnych zasadach? Dla mnie to jasne, płacę abonament za mozliwość poznania nowych ludzi. Tak samo jest na polskiej sympatii. Nikt mi nie gwarantuje znalezienia miłości itp. Chcesz mieć gwarancję znalezienia kobiety marzeń to proponuję raczej jakąś agencję :)
Ja swoją opinię podtrzymuję, Ty masz swoją, niech inni czytają i decydują. Ryzyko jet zawsze ale czasem się opłaca ;)

ODPOWIEDZ