[śmietnik] offtop z wątku o relacji z Władywostoku

To jest forum testowe. Tu możesz sprawdzać działanie forum i jego opcji. W tym forum lądują także posty skasowane z innych for.
kubanek
Nadworny Radca
Nadworny Radca

[śmietnik] offtop z wątku o relacji z Władywostoku

Post autor: kubanek » ndz 26 paź, 2014 14:57

nrb pisze:
kubanek pisze:Ten co jechał autostopem, pewnie musiał żreć te hamburgery i inne pseudo-niekomercyjne g.... (jak pierożki z targu) we Władywostoku, Nowosybirsku i innych miastach na trasie tego autostopowicza jest tego od groma.
Hmm, zdążyłeś w ogóle zobaczyć te filmiki z pierwszego postu zanim zostały usunięte? Bo mam wrażenie, ze chyba nie.
Zostały usunięte. Ale to dobrze. W dawnych czasach, gdy traperzy i łowcy, odkrywcy przecierali szlaki nie było youtube i innych dupereli. To były ciekawe czasy i ciekawi ludzie. I o takich ludziach, z dzisiejszej perspektywy można mówić "wielcy". Tyle, że wówczas to nie było nic szczególnego. Dlatego śmieszy mnie, jak w XXI wieku ludzie się podniecają takimi rzeczami, jak fakt, że ktoś, przejechał samochodem ileś tam tysięcy kilometrów. I żywił się na łonie natury. Ludzie się tak żywili przez dziesiątki tysięcy lat i nikt z tego podniety robić nie powinien.
Świat schodzi na psy, ludziom odbija, nie mają co ze sobą zrobić i potem powstają takie "wielkie rzeczy". Niech się lepiej zajmą odkrywaniem tego co jest jeszcze nie odkryte, chociażby głębiny. I mogą puszczać to na youtuba czy inne miejsca. Jak ktoś odkryje podwodne miasto albo Atlantydę to powiem, że jest to wyczyn i człowiek jest wielki. Ale to należy zostawić dla ludzi, którzy to lubią i którzy się do tego nadają, a nie udawać wielkich odkrywców i niewiadomo kogo, potem się tym chwalić po internecie. Ktoś przepłynął kajakiem przez Atlantyk - wyczyn, ktoś wpław przepłynął przez Kanał La Manche - wyczyn, niech ktoś wymyśli coś na tym poziomie albo niech zajmie się przyziemnymi sprawami. Albo coś się robi na 100 procent albo niech się ktoś do tego w ogóle nie zabiera. A jeśli ma się do tego zabierac, to przynajmniej niech to zostawi dla siebie i nie "struga pelikana", bo nie tacy byli od niego/niej lepsi.

mazeno
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Re: Autostopem do Władywostoku

Post autor: mazeno » ndz 26 paź, 2014 22:14

> Ale ralacji online z tej wędrówki nie było, pokazali go dopiero jak wrócił.
chyba nie skumales.
podkreslilem kolorkiem "biegun polnocny".

chyba ze koles rzeczywiscie polazl na sam biegun - to bylby numer (nie wertuje internetu w poszukiwaniu "wyczynow", a telewizji nie posiadam, wiec nie wiem). ale na biegun nie lazi sie ot, tak, po prostu.

a'propos "wyczynow" - swoich wycieczek akurat nie uwazam za wyczyny, ale twoje zdanie na ten temat mam w dupie.

kubanek
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Re: Autostopem do Władywostoku

Post autor: kubanek » pn 27 paź, 2014 08:42

Chodziło mi o Koło Podbiegunowe, moja pomyłka. A to, ze zdanie innych masz w dupie to dobrze, tak powinno być. Ja również twoje zdanie mam daleko gdzieś. Pozdrawiam.

kunek
Tajny Radca
Tajny Radca

Autostopem do Władywostoku

Post autor: kunek » pn 10 lis, 2014 23:12

a kto z Was ma bardziej? (w dupie znaczy się?) sorki za OT, ale nie mogłem zdzierżyć...

Zablokowany