Nowe forum o tematyce byłych krajów ZSSR

To jest forum testowe. Tu możesz sprawdzać działanie forum i jego opcji. W tym forum lądują także posty skasowane z innych for.
CeneqUA

Post autor: CeneqUA » pt 05 sty, 2018 23:37

Witam każdy wie, że owe forum na obecnym oprogramowaniu jest już przestarzałe graficznie jak i funkcjonalnie. Pragnę przedstawić nowe forum zajmujące się tym samym co owe lecz z nowym oprogramowaniem. Zapraszam na [adres usunięty]

mazeno
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: mazeno » sob 06 sty, 2018 19:03

marcin-
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: marcin- » ndz 07 sty, 2018 00:37

Jestem "nowym" użytkownikiem i kiedyś tam nawet mi się oberwało ;) ale czemu nie ma bana dla takiego gościa :D
S
Z
O
K
.
.
.
.
Po prostu lepszy CSS = lepsze forum :) r e t a r d e d :)
OK przemawiają przeze mnie pewnie % ...
świąteczne ;)

CeneqUA

Post autor: CeneqUA » ndz 07 sty, 2018 01:09

promocja za pozwoleniem administracji tegoż to forum. Pozdrawiam.

marcin-
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: marcin- » ndz 07 sty, 2018 08:59

sorry, po prostu wydało mi się to strasznie głupie...
(bym edytował post, ale nie mogę :P)
poza tym pamiętam, że ktoś promował swojego bloga tutaj i jego ochrzaniali, równi i równiejsi jak wszędzie
pozdrawiam

arko
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: arko » ndz 07 sty, 2018 09:28

CeneqUA pisze:
pt 05 sty, 2018 23:37
Witam każdy wie, że owe forum na obecnym oprogramowaniu jest już przestarzałe graficznie jak i funkcjonalnie
To ludzie tworzą klimat tego forum a nie grafika i oprogramowanie...
a Twoje "forum" to zwykła podróbka,kopia ..... nawet samodzielnie nie wymyśliłeś nazwy dla forum ....

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik » pn 08 sty, 2018 17:34

Dobra, to po kolei:
- CeneqUA właśnie żegna się z naszym forum bo jest zwykłym spamerem i jeszcze łże pisząc, że to promocja za przyzwoleniem.
- Temat normalnie bym usunął ale jako, że głos oburzenia się odezwał w narodzie to wolę przenieść do kosza by reakcja była widoczna
- ci, którzy nie załapali się na aktywny link niech się nie martwią - gość utworzył "kopię" działów i ubrał to w inny silnik forum - posty sztuk dwa. Stawiam, że domena nie będzie odnowiona gdy minie rok.
- wierutną bzdurą jest pisanie, że oprogramowanie naszego forum jest przestarzałe. Silnik forum to PHPBB 3.2, czyli najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych skryptów do obsługi forum. Szablon jest domyślny, kwestia gustu i przyzwyczajenia - funkcjonalność na pewno odpowiada standardom. Wodotrysków nie ma i nie będzie - nie o nie tu chodzi.

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik » pn 08 sty, 2018 17:43

marcin-,

Masz całkowitą rację, że gość zasłużył na bana. Co do zasady to generalnie nie ma przyzwolenia na spam, stąd też wynika konieczność ręcznej akceptacji kilku pierwszych postów nowych użytkowników. Taką niepisaną zasadą jest, że gdy stały użytkownik forum wrzuci link do jakiegoś wartościowego bloga o powiązanej tematyce to na taki link trochę inaczej patrzymy. Więc, są równi i równiejsi - chodzi jednak o to by nie wylewać dziecka z kąpielą całkowicie zakazując dodawania linków.

ODPOWIEDZ