Biura poł›redniczę…ce w zał‚atwieniu wizy do Rosji - adresy

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
Pela
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Pela »

Bardzo dobre doświadczenia. Biuro OSKAR jest małe, ale facet jest bardzo zaangażowany w to co robi. Ceny rozsądne. Bardzo dużo ułatwień- np. wniosek zostanie wypełniony za Ciebie, możliwość przesyłki konduktorskiej, rezerwacja hotelowa w pakiecie. Ze swojej strony polecam! No i mają oddziały w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, także wszędzie można złożyć i wszędzie odebrać.

To jest ich strona: www.wizadorosji.pl
Blumenka
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Wizy

Post autor: Blumenka »

Ja polecam biuro Antylia - powstał niedawno, ale pracują tam ludzie z pasją i doświadczeniem. Skorzystałam, zapewniam, że warto:)
www.antylia.pl
Ece
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: Ece »

Chyba jeszcze nie było, a sam ostatnio korzystałem z usług biura GLOB z Gdańska http://www.dorosji.info Cena nie była najniższa, ale ja akurat chciałem jak najszybciej roczną wizę, a tam dostałem takową w 2 tygodnie (łącznie z przesyłką kurierem). Formalności mniej niż minimum, zaproponowali także rejestrację gdy będę już w Rosji, ale akurat tego nie potrzebowałem.

Wcześniej, przy wizie turystycznej (+białoruska tranzytowa), skorzystałem Intourist http://www.intourist.pl i też byłem zadowolony.
maarcin
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: maarcin »

Tez moge polecic GLOB z Gdanska. wizy słuzbowe w tydzien. minimum formalnosci :)
Awatar użytkownika
radziun
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: radziun »

Ja już dwukrotnie korzystałem z biura Tamara w Gdańsku na przeciwko konsulatu - może nie są najtańsi, ale skuteczni. Pierwszym razem nie bolało bo była to wiza jednokrotna, teraz załatwili mi oficjalną wizę roczną do Obwodu Kaliningradzkiego i na teren całej FR za 1662 zł.
Obsługa jest bardzo miła - do tego stopnia, że nawet poczekali na mnie 30 minut po zamknięciu biura gdy spóźniłem się do Gdańska z powodu korków.
Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: fijalkowski »

Ktosiek
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Ktosiek »

fijalkowski pisze:http://www.wizy.pl/europa/rosja/

http://www.wizaserwis.pl/Rosja

KORZYSTAŁ KTOŚ OD 206 ZŁ BRUTTO??
Nie mają akredytacji w ambasadzie:)
czarekza
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: czarekza »

A ja właśnie odebralem trzecią już wize robioną przez Wadi - Na wschód z Bielska Bialej.

Szybko i sprawnie. Aby przyspieszyć idą klientowi na rękę.
Przykład: Od razu po odbiorze paszportu z konsulatu wyslali mi go pocztą kolejową i praktycznie po 4 godzinach od wklejenia wizy w Krakowie mialem ją na miejscu w Warszawie.

Dosłownie ekspress :)
--
Корень учения горек, да плод его сладок.
stelmach33
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: stelmach33 »

Witam.
A którą firme polecicie do wyrobienia wizy rocznej biznesowej do Rosji? Rozrzut cenowy duzy(od800 pln do 1700 pln!) a nie wszyscy są w stanie obiecac taką wize na 100%! Piszą ze to zalezy od konsula m.in. Starając sie o wize roczną czyli rzeczywisty czas przebywania 90 dni na kazde pół roku moge otrzymac np. wize tylko na 3 miesiące. Jak z tym jest? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA »

1.
Konsulat ma prawo odmowy wydania wizy - BEZ PODANIA PRZYCZYN!, jakiekolwiek opłaty nie są wtedy zwracane.

2.
Obywatele Polscy mogą na każde ze 180 dni ważności wizy, mogą przebywać w Federacji Rosyjskiej 90 dni .
180 -> 90
365 -> 90+90

Te wszystkie informacje można zaleście na stronach MID (MSZ) lub stronie Ambasady FR.

PS.
Polskie wizy działają podobnie
np. Wiza na 5 lat, upoważnia do przebywania na terenie Polski tylko 365 dni łącznie.
5 lat -> 365 dni
kant
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kant »

Na stronie ambasady pojawiła się informacja że "09 lipca 2012 roku odbędzie się otwarcie Centrum Wizowego w Warszawie i jego oddziałów w Gdańsku". Czy to Centrum będzie działać równolegle z posrednikami czy zamiast? skoro ambasada podaje taką informację to chyba znaczy, że jednostka pod nią podlega. Wie ktoś coś więcej na ten temat?
pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Myślę, że to będzie działać na podobnej zasadzie, jak centra wizowe Polski i innych krajów UE w Rosji czy na Ukrainie. Tzn. firmy pośredniczące tam nadal działają, a centra wizowe odciążają głównie konsulaty
Awatar użytkownika
Pogribow
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Pogribow »

Czy ktoś z was już sam wyrabiał sobie wizę przez to centrum wizowe w Warszawie?
Szulik
Administrator

Post autor: Szulik »

Większość podanych tutaj linków, cen i opinii jest przeterminowana. temat zamykam.
Zablokowany