Dojazd z południa do Lwowa (Katowice - Lwów)

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
kunek
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: kunek »

z Ustrzyk Dln płaciłem 2,5 euro w 2009 jakoś wiosną lub latem
Awatar użytkownika
Alberto
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Alberto »

Ostatnio zacząłem z powodzeniem jeździć z Katowic Polskimbusem do Rzeszowa (00:15 - 04:40). W Rzeszowie obficie w możliwości przesiadki (pociągi, busiki, pks) do Przemyśla. (np w sobotę 05:15 PKS, 6:15 Interregio, 07:00 busik) a w Przemyślu to już wiadomo.

Jedna z tańszych opcji.
zeneczek
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: zeneczek »

ile wychodzi koszt przejazdu K-ce-Przemyśl?
pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

To chyba zależy, za jaką cenę uda się kupić bilet na PB z Katowic do Rzeszowa. Z Rzeszowa do Przemyśla pociąg Regio 10 złotych z groszami, marszrutka w grudniu kosztowała równe 10.
Awatar użytkownika
Alberto
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Alberto »

Dokładnie jak pisał przedmówca. 25 XII za PB do Rzeszowa płaciłem 10zł, na 1 III mam za 25zł (połowa ceny PKS). Z Rzeszowa ceny do wyboru do koloru (www.e-podrodroznik.pl) + 2zł busik Przemyśl - Medyka + ~23 UAH za dojazd Szegini - Lwów. A dalej, to już można w każdą stronę startować!
Awatar użytkownika
OLI
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: OLI »

Jest też specjalna pula "Super Biletów" na autobusową komunikację zastępczą Przewozów Regionalnych, gdzie mozna nabyć bilet na dowolną trasę(np. z Katowic/Krakowa do Rzeszowa) nawet za 1 zł (a studenci za 0,49 zł). Tylko trzeba odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie bilet-te są w sprzedaży na 30 dni przed odjazdem. Szczegóły: http://przewozyregionalne.pl/super-bilet
ODPOWIEDZ