Piosenka

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
Semir
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Piosenka

Post autor: Semir » wt 08 kwie, 2014 23:42

Witajcie

W ostatnich dniach byłem w jednym z klubów na Ukrainie. Usłyszałem tam świetną piosenkę ale niestety pamiętam tylko słowa: я Тебя люблю. Czyli bardzo niewiele,,. Piosenkę śpiewała kobieta, była rytmiczna, do klubu pasowała. Czasami chyba wstępował facet. Spodziewam się że mogła być niedawno hitem. Niestety nigdzie nie mogę jej namierzyć. Bardzo proszę o pomoc. Normalnie piwo postawię jak ktoś ją znajdzie bo od 3 dni słucham bez przerwy różnych stacji radiowych, przeglądam ich archiwalne playlisty i niestety nic..! :(

Pozdrawiam

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Re: Piosenka

Post autor: pietia » śr 09 kwie, 2014 09:38

Semir pisze: я Тебя люблю.
Hm, te słowa pojawiają się w co drugiej piosence (jak nie częśćiej) wiele z nich śpiewanych jest przez kobiety, nieraz w duecie z facetem.Gdybyś znał wiecej szczegółów, może dałoby się ją zlokalizować, a tak to zbyt mało "znaków rozpoznawczych" :)

Semir
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Semir » śr 09 kwie, 2014 09:45

Jedna z podpowiedzi jest to ze jest bardzo taneczna w porownaniu do pierwszych wynikow z youtuba. No licze ze jednak komus postara sie ja wyszukac. Ja wiecej nie jestem w stanie powiediec. Najgorzej ze chodzi za mna od tamtego czasu i juz teraz to nawet skrzynke piwa postawie :D

Nie jestem w stanie nic wiecej powiedziec. Jak macie propzycje to sypcie linkami/tytulami. Noz widelec sie cos trafi. Albo trafimy w piosenke albo mnie szlag trafi bo jeszcze nogdy w takiej desoeracji piosenki nie szukalem. :/

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » śr 09 kwie, 2014 19:58

Damsko-męski duet, z dość tanecznym repertuarem, to np. Potap/Nastya. Co prawda ich piosenki z takimi akruat słowami nie mogę sobie ostatnio przypomnieć, ale może poszukaj w you tubie. To ukraiński duet, ale śpiewa głównie po rosyjsku.

Awatar użytkownika
nrb
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: nrb » śr 09 kwie, 2014 22:24

Co do damsko-męskiego duetu to jeszcze to ostatnio gdzieś tam trochę się pojawiało w tv, z tym że chyba to nie to, bo nie bardzo klubowe i jest я люблю Тебя zamiast я Тебя люблю :D Troche igła w stogu siana, ale kto szuka ten znajdzie :D

Ewentualnie resztę ich piosenek sprawdź, może akurat :D

Semir
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Semir » śr 09 kwie, 2014 22:26

No niestety nic z tego. Co do samej śpiewającej to taka trochę piosenka w stylu Ewy Farny. Akurat tak mi się dopasowało. Żywa, spodziewam się że wysoko była w notowaniach skoro leciała w klubie. ;)

@nrb, niestety nie :( Nie było chyba jednocześnie śpiewu na dwa głosy. :/

Oj trudna sprawa... :P Dzisiaj 3 godziny słuchałem playlist i nic z tego. Przy okazji kilka fajnych piosenek odnalazłem ale to ciągle nie ta miłość... :D Krata piwa dalej czeka... :D

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » czw 10 kwie, 2014 08:32

Z tą igłą w stogu siana to myślę, że dobre porównanie. Gdyby chociaż można było zapodać melodię... Albo jakiś inny fragment tekstu, bardziej wyróżniający się niż я Тебя люблю.

Semir
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Semir » czw 10 kwie, 2014 18:11

Jakbym mógł to by było super. Niestety tyle co pamiętam to tyle powiedziałem. Nie byłem w stanie więcej spamiętać... :D

Do tej pory szlag mnie trafia no ale cóż zrobić. Słuchać będę dalej radia i może trafię akurat.. Jeżeli ktoś pójdzie w zaparte i znajdzie tą piosenkę to z tym piwem to nie żartowałem! :D

Kwiatkowski11
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Kwiatkowski11 » pt 11 kwie, 2014 11:15

Moze to:
Если сникнет парус,Мы ударим веслами...

Semir
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Semir » pt 11 kwie, 2014 11:54

Z każdą odpowiedzią że to jednak nie to moje serce coraz bardziej pęka i traci wiarę że kiedykolwiek odnajdzie tą piosenkę... Niestety nie.

Jak mówiłem, piosenka nadaje się do klubu, rytmiczna, taneczna. Większość śpiewa kobieta pokroju polskiej Ewy Farny. Nic więcej dodać nie mogę. :/

arko
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: arko » pt 11 kwie, 2014 12:48

może; Время и Стекло - Потанцуй со мной

Semir
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Semir » pt 11 kwie, 2014 17:11

Coś podobnego ale niestety nie to. :(

Kwiatkowski11
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Kwiatkowski11 » pt 11 kwie, 2014 18:19

Semir pisze:Coś podobnego ale niestety nie to. :(
Czy mozesz podac klub, w ktorym byles?
Если сникнет парус,Мы ударим веслами...

Semir
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Semir » pt 11 kwie, 2014 18:51

Kino 3D - Sławutycz.

dalmacja1
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: dalmacja1 » czw 26 cze, 2014 13:31

Oj, znając tylko я Тебя люблю, trudno odgadnąć tytuł piosenki :)
Tu masz inną, też fajną nutkę, którą grają teraz w radiu ( na Litwie ją ostatnio słyszałam)

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » czw 26 cze, 2014 20:45

To jest super kawałek,jdene z najlepszych utworów ostatnich lat.Tyle, ze to nie duet (chyba, żeby za męską połowę uznać producenta, Konstatina Meładze)

Semir
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Semir » czw 26 cze, 2014 23:41

Dostałem powiadomienie o odpowiedzi w moim wątku, pojawił się promyczek nadziei ale niestety to nadal nie to. Temat chyba nigdy nie zostanie niestety rozwiązany :(

ODPOWIEDZ