Aktualizacja forum

Rozmowy na tematy związane ze stroną www.RosjaPL.info oraz z forum. Informacje o aktualizacjach, problemy techniczne, propozycje tematów.
Szulik
Administrator

Aktualizacja forum

Post autor: Szulik » ndz 02 lis, 2014 20:39

W dniu dzisiejszym korzystając z chwili wolnego czasu zaktualizowane zostało nasze forum. Najważniejsze zmiany widoczne dla użytkowników to:

- Forum stało się responsywne, czyli wyświetla się prawidłowo na wszelkich tabletach, smartfonach itp. Wcześniej dla wygody użytkowania na urządzeniach mobilnych konieczny był Tapatalk.
- ulepszony system powiadomień. Bez przeładowywania strony w górnej części ekranu pojawiać się będą powiadomienia, np. o otrzymanej prywatnej wiadomości.
- możliwość korzystania z serwisu Gravatar podczas dodawnia swojego avataru.

Dzięki aktualizacji możliwe będzie niebawem uruchomienie systemu reputacji (o które parę osób prosiło), czyli przyznawania punktów za posty, a także kilku innych funkcji.

Mam nadzieję, że niewielkie zmiany w obsłudze forum nie będą stanowić dla was kłopotu.

W razie pytań lub problemów - proszę o kontakt.

mazeno
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Aktualizacja forum

Post autor: mazeno » ndz 02 lis, 2014 23:07

>uruchomienie systemu reputacji
no to sie zacznie wyscig szczurow i wojenki.
Obrazek

Szulik
Administrator

Aktualizacja forum

Post autor: Szulik » pn 03 lis, 2014 07:58

mazeno pisze:no to sie zacznie wyscig szczurow i wojenki.
Przez lata działał ten system i szczurogonitwy :)

Dracid
Tajny Radca
Tajny Radca

Aktualizacja forum

Post autor: Dracid » pn 03 lis, 2014 16:51

A gdzie jest jakiś link, który pokazuje nieprzeczytane przeze mnie posty? Wcześniej był, a teraz nie widzę. Dzięki z góry za pomoc.

Dracid
Tajny Radca
Tajny Radca

Aktualizacja forum

Post autor: Dracid » pn 03 lis, 2014 16:52

Dracid pisze:A gdzie jest jakiś link, który pokazuje nieprzeczytane przeze mnie posty? Wcześniej był, a teraz nie widzę. Dzięki z góry za pomoc.
Dobra, znalazłem, sorki.

Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Aktualizacja forum

Post autor: buba » sob 08 lis, 2014 06:43

mazeno pisze:>uruchomienie systemu reputacji
no to sie zacznie wyscig szczurow i wojenki.
Obrazek

Jaka reputacja, szczury i wojenka? :shock: o czym wy mowicie?
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/

Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Aktualizacja forum

Post autor: buba » sob 08 lis, 2014 06:46

Jesli chodzi o nowe oblicze forum to nie moge znalezc dwoch funkcji- jedno to wyedytowanie posta- chocby sekunde po jego wyslaniu (np. ten bym dokleila do poprzedniego jakbym umiala..) a drugie to cytowanie zaznaczonego kawalka czyjejs wypowiedzi- wydaje mi sie ze kiedys byla taka opcja
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/

Szulik
Administrator

Aktualizacja forum

Post autor: Szulik » sob 08 lis, 2014 07:46

buba,

dzięki za uwagi.

1. opcja edycji posta (przez ok 30 min) wróci dość szybko - jest wyłączona chwilowo z innych powodów
2. cytowanie zaznaczonego fragmentu jest teraz jeszcze prostsze! Po prostu zaznaczasz teks, który chcesz zacytować i pojawia ci się obok kursora opcja "zacytuj w polu szybkiej odpowiedzi"

mazeno
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Aktualizacja forum

Post autor: mazeno » sob 08 lis, 2014 09:36

> Jaka reputacja, szczury i wojenka?
jesli cie nie lubie, to klikam ci "minus jeden". a znajomych prosze o kliki na "plus jeden" dla siebie (i vice versa). wtedy ja jestem wyzej w hierarchii forum, a ciebie w koncu po ilus tam minusach banuja.
taka forma rywalizacji.
tak to wyglada na niektorych forach - i z punktu widzenia miejscowego kolka wzajemnej adoracji dziala zajebiscie.
np. maja forumowicza roku (najbardziej aktywnego albo cos) i taki to jest goooosc!
biada komus, kto wyskoczy ponad szereg i sprobuje z takim wdawac sie w dyskusje.
albo np. mam zapalone sloneczko (finansowe, znaczy place skladki), a ty nie. i wtedy nawet nie probuj sie odzywac - juz sie moderator toba zajmie.

jedyne naprawde wolne forum jakie znam to brytan (forum srodowiska wspinaczkowego). mozesz adminowi posunac (pardon, ale tera bedzie po "brytanowemu") "wypierdalaj" i nie niesie to za soba zadnych konsekwencji. w koncu i tak sie spotykamy w skalach/gorach i tam sobie wszystko tlumaczymy. forum to w koncu tylko internet - a poza nim po prostu najczesciej znamy sie osobiscie (choc niekoniecznie wszyscy sie lubimy).

Szulik
Administrator

Aktualizacja forum

Post autor: Szulik » śr 19 lis, 2014 17:11

Szulik pisze: opcja edycji posta (przez ok 30 min) wróci dość szybko - jest wyłączona chwilowo z innych powodów
Opcja edycji posta została przywrócona. Każdy użytkownik ma 30 minut od wysłania posta na jego edycję.

Awatar użytkownika
nrb
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Aktualizacja forum

Post autor: nrb » sob 31 sty, 2015 16:22

Ktoś tu posprząta ten happening? :)

Szulik
Administrator

Aktualizacja forum

Post autor: Szulik » ndz 01 lut, 2015 17:54

happening Kwiatkowskiego w trakcie sprzątania