Gruzja wręczy turystom po butelce wina...

Tematy podróżnicze, które nie pasują do powyższych kategorii
Szulik
Administrator

Post autor: Szulik » wt 12 maja, 2015 21:32

Na lotniskach w Gruzji obcokrajowcy dostaną po butelce wina Separavi z rocznika 2012. Ma być to akcja promocyjna zorganizowana przez Agencję ds. Rozwoju Przedsiębiorczości przy Ministerstwie Gospodarki Gruzji.
Butelki będą rozdawane na lotniskach Tbilisi, Kutaisi (dokąd lata Wizzair z Katowic i Warszawy) oraz Batumi. Akcja potrwa miesiąc lub do wyczerpania towaru.
Poinformowano także, że na etykiecie będą zawarte interesujące fakty dotyczące gruzińskiej kultury produkcji wina, a także opis niektórych starych gruzińskich tradycji.
Załączniki
Gruzińskie Separavi
Gruzińskie Separavi

Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba » śr 13 maja, 2015 23:07

We wrzesniu 2012 tez dostalismy wino na lotnisku! tylko taka mala butelke, jakby pol zwyklej. Nie pamietam jak sie nazywalo ale calkiem dobre. Naprawde bylismy w szoku! Zaden inny kraj nas tak milo nie wital! Dwa lata pozniej juz nie dostalismy i bylo nam przykro... :P
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/

kamil1202
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kamil1202 » ndz 19 lip, 2015 21:32

Jakby mało się wina przelewało w Gruzji... Kilka razy byłem, jeszcze nigdy nie wróciłem trzeźwy :D

toba3
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: toba3 » wt 09 lut, 2016 19:02

My w zeszłym (sierpień 2015) roku też dostaliśmy po małej buteleczce wina na lotnisku w Tbilisi. :D

ODPOWIEDZ