Jaką sieć na Ukrainie wybrać?

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
pseudokibic
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: pseudokibic » czw 06 wrz, 2018 22:32

marcin_1 pisze:
czw 06 wrz, 2018 21:59
..polską kartą kredytową? Ostatnio przestało to działać.
Płaciłem ok. 20 sierpnia, więc mogło się zmienić. Karta Mastercard z Mbanku, ale nie płaciłem bezpośrednio w Vodafone, tylko za pośrednictwem czegoś w rodzaju PayU czy przelewy24. Sprawdziłem - portmone.com

marcin_1
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: marcin_1 » czw 06 wrz, 2018 22:50

Dziwne, bo to już jakiś czas nie działa.
Teraz sprawdziłem ponownie na portmone i... taka sama odpowiedź, jak zwykle - odrzucone, bo odbiorca nie przyjmuje kart z mojego regionu, czyli z PL. Karta Visa mBanku.
a z mastercard: "Операція не дозволена банком-еквайером (банк, який здійснює операцію). Зверніться в службу підтримки"

pseudokibic
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: pseudokibic » pt 07 wrz, 2018 07:49

marcin_1 pisze:
czw 06 wrz, 2018 22:50
Dziwne, bo to już jakiś czas nie działa.
Teraz sprawdziłem ponownie na portmone i... taka sama odpowiedź, jak zwykle - odrzucone, bo odbiorca nie przyjmuje kart z mojego regionu, czyli z PL. Karta Visa mBanku.
Mi chyba nie przeszło za pierwszym razem, mam ustawione potwierdzanie operacji kartą w internecie w aplikacji mobilnej, to się chyba 3D Secure nazywa. Za telefon i bilety kolejowe kolei ukraińskich zapłaciłem tą kartą bez problemu. Mam zwykłą kartę kredytową Mastercard.

marcin_1
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: marcin_1 » pt 07 wrz, 2018 08:37

...też mam 3D Secure. Z innymi płatnościami elektronicznymi, przez internet, do UA - problemów nie mam.

ODPOWIEDZ