Wizy turystyczne na 6 miesięcy do Rosji ?

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
eyescrime
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Posty: 72
Rejestracja: pt 22 wrz, 2017 14:28
Lokalizacja: Kielce / Francja (na emigracji)
Kontakt:

Wizy turystyczne na 6 miesięcy do Rosji ?

Post autor: eyescrime »

Jak donoszą RBTH i Izvestia, rosyjski MSZ rozważa w przyszłości wprowadzenie wiz turystycznych na 6 miesięcy. Jest to na razie jedynie propozycja, ale jest ona bardzo pozytywnie odebrana przez branżę turystyczną. Prace nad projektem ustawy już trwają.

Źródła : https://fr.rbth.com/lifestyle/84187-rus ... e-six-mois
https://iz.ru/969384/natalia-bashlykova ... na-polgoda
Счастье за горами ! / Podróżnik : 64 państw zwiedzonych na stan dzisiejszy / Ulubione strony : Europa Wschodnia oraz Ameryka Południowa
mazeno
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Posty: 211
Rejestracja: wt 13 maja, 2014 21:39

Wizy turystyczne na 6 miesięcy do Rosji ?

Post autor: mazeno »

taaa...
"Законопроектом, в частности, вводится возможность оформления турвизы на основании подтверждения о бронировании средства размещения, сведения о котором содержатся в едином перечне классифицированных гостиниц (отели, пляжи и горнолыжные трассы, прошедшие государственную классификацию."
В МИДе отметили, что действующее законодательство предусматривает выдачу такой визы исключительно при наличии подтверждения о приеме организацией, сведения о которой содержатся в едином федеральном реестре туроператоров.
ODPOWIEDZ