Rosyjskie programy informacyjne

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
Gremlin1221
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator
Posty: 4
Rejestracja: pt 31 lip, 2020 17:57

Rosyjskie programy informacyjne

Post autor: Gremlin1221 »

Mam pytanie o spostrzeżenia osób, które bywały w Rosji dłużej i znają ją lepiej aniżeli tylko z wyjazdów turystycznych. Który z dwóch głównych, konkurencyjnych programów informacyjnych (odpowiednik naszego głównego wydania wiadomości o 19:30) jest częściej oglądany przez ludzi młodszych, w przedziale 20-30 lat? Chodzi oczywiście o 1 godzinne "Wiesti" o 20stej na Rosja 1 i konkurencyjny, półgodzinny "Wremia" nadawany na Pierwszym Kanale o 21? Który kanał uchodzi za bardziej prorządowy? Nie mam zbyt wielkiej wiedzy o Rosji i Rosjanach, kieruję się trochę taką analogią z Polską, która zapewne nie jest dobrą paralelą, gdzie wśród ludzi młodszych na pewno Wiadomości przegrywają z Faktami TVN jeśli chodzi o oglądalność.

P.S. Planuję emisję reklamy w Rosyjskiej TV :twisted:
expolak

Rosyjskie programy informacyjne

Post autor: expolak »

Reklamy w rosyjskich TV opanowali niemcy, jeśli przebijesz ich możliwości finansowe to śmiało lecz nie spodziewaj się cudów.
Russia 1 - Wiesti...
ODPOWIEDZ