Wszystkim osobom zainteresowanym podróżami do Armenii z pewnością przyda się spojrzenie na poniższą szczegółową topograficzną mapy Armenii wraz z Karabachem. Od kilku lat Armenia staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem podrózy, natomiast wartościowych map jest jak na lekarstwo. Na innej stronie naszego serwisu prezentujemy mapy ogólne, poglądowe Armenii, tutaj zaś znajduje się tylko jedna, ale za to bardzo dokładna mapa. 

Mapa obejmuje całą "oficjalną" część Armenii oraz przylegające obszary Karabachu. Na mapie zaznaczone zostały czerwonym kolorem bezsporne granice Armenii, natomiast Wschodnia granica oddzielająca od Azerbejdżanu i Karabachu nie została naniesiona. Zwracamy uwagę na drobną wadę tej mapy: Po upadku Związku Radzieckiego wiele miejscowości w Armenii zmieniło swoją nazwę, na szczęście nie położenie :)

Mapa została wyprodukowana przez Sztab Generalny ZSRR i po rozpadzie Związku Radzieckiego udostępniona legalnie na wielu serwerach. To co wyróżnia niniejszą stronę to przede wszystkim wygodny sposób przeglądania prezentowanej mapy. Wszystkie arkusze o skali 1:200 000 zostały sklejone w jeden obraz i umieszczone w wygodnej przeglądarce.

 

Topograficzna mapa Armenii i Karabachu

Skala 1:200 000

 

 

Prawa Autorskie: Prezentowane na tej stronie mapy są legalnie dostępne na wielu serwerach internetowych. Prezentowane mapy zostały pobrane z różnych stron, odpowiednio przetworzone i udostępnione wyłącznie w celach poglądowych. Redakcja strony RosjaPL.info nie rości sobie praw autorskich do prezentowanych map.

 
 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? - Zapraszamy na FORUM!!! 
Tam zadasz pytanie, na które na pewno ktoś odpowie!

Pomóż nam ulepszyć stronę!

  • Widzisz nieaktualne dane na stronie?
  • Możesz uzupełnić treść artykułów?
  • Chcesz opublikować własny artykuł?

 

Skontaktuj się z nami!

mapa rosja, ukraina

 
Copyright © 2001 - 2016 RosjaPL.info
 
Wszystkie prawa zastrzeżone!