Prezentujemy Państwu topograficzne mapy jeziora Bajkał i okolic. Jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków turystycznych Rosji. Niestety popularność Bajkału nie idzie w parze z ilością wartościowych map, dlatego zdecydowaliśmy się zamieścić dokładną mapę topograficzną Bajkału wraz z regionami przylegającymi. Dzięki poniższej mapie Bajkału mogą państwo dokładnie zaplanować podróż lub po prostu przyjrzeć się mapie tego niezwykłego regionu.

Mapa obejmuje, oprócz samego jeziora Bajkał również spory obszar Irkuckiej Obłasti i Kraju Zabajkalskiego. Mapa obejmuje m.in. Ułan-Ude, Irkuck, Siewierobajkalsk. 

Przy okazji zachęcamy do przeczytania artykułu o Bajkale.

Mapa została wyprodukowana przez Sztab Generalny ZSRR i po rozpadzie Związku Radzieckiego udostępniona legalnie na wielu serwerach. To co wyróżnia niniejszą stronę to przede wszystkim wygodny sposób przeglądania prezentowanej mapy. Wszystkie arkusze o skali 1:200 000 zostały sklejone w jeden obraz i umieszczone w wygodnej przeglądarce.

 

Topograficzna mapa jeziora Bajkał i okolic

Skala 1:200 000

 

 

Prawa Autorskie: Prezentowane na tej stronie mapy są legalnie dostępne na wielu serwerach internetowych. Prezentowane mapy zostały pobrane z różnych stron, odpowiednio przetworzone i udostępnione wyłącznie w celach poglądowych. Redakcja strony RosjaPL.info nie rości sobie praw autorskich do prezentowanych map.

 
 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? - Zapraszamy na FORUM!!! 
Tam zadasz pytanie, na które na pewno ktoś odpowie!

Pomóż nam ulepszyć stronę!

  • Widzisz nieaktualne dane na stronie?
  • Możesz uzupełnić treść artykułów?
  • Chcesz opublikować własny artykuł?

 

Skontaktuj się z nami!

mapa rosja, ukraina

 
Copyright © 2001 - 2016 RosjaPL.info
 
Wszystkie prawa zastrzeżone!